BAŞKAN DAVUT AYDIN: AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN
BAŞKAN DAVUT AYDIN: AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN

Pandemi tedbirleri kapsamında 7/24 mesaide olan polis ve jandarma ekiplerini görev noktalarında ziyaret eden Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, “Sağlıkçılarımız kadar yoğun çaba harcayan güvenlik güçlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

BURSA- Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın hem ramazan hem de pandemi nedeniyle yoğun mesaide olan polis ve jandarma ekiplerini görev noktalarında ziyaret etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleştirilen sürpriz ziyarette, polis ve jandarma ekiplerine tatlı ve meyve ikramında bulunan Başkan Davut Aydın, “Yenişehir İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın İbrahim Özdemir ve Yenişehir İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Yüzbaşı Barış Ünver’in yönetimindeki tüm polis ve jandarma ekiplerine teşekkür ediyoruz. Şu mübarek günlerde hem ilçenin huzuru hem de pandemi koşullarında halkın sağlığı için 7/24 mesai yapan güvenlik güçlerimizin sadece Yenişehir ve Bursa’da değil bütün Türkiye genelinde haklarını ödeyemeyiz” dedi.

"ONLAR GÖZBEBEĞİMİZ"

Yerel yönetim olarak ilçede birliğe, huzura ve kardeşliğe büyük önem verdiklerini anlatan Başkan Aydın, “Bu nedenle hayatın her alanında olmaya, esnafımızdan çiftçimize, bütün kamu görevlilerimize, çocuklarımızdan yaşlılarımıza bütün vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alıyor, şikayetlerinin üzerine gidiyoruz. Ancak salgın nedeniyle milletçe zor günlerden geçtiğimiz şu süreçte en az sağlıkçılarımız kadar yoğun mesai harcayan polisimiz ve jandarmamız bizim için çok kıymetli. Sağlıkçılarımız gibi onlar da gözbebeğimiz ve Cenab-ı Allah güvenlik güçlerimizin ayaklarına taş değdirmesin. Tüm güvenlik güçlerimize hayırlı nöbetler diliyorum” şeklinde konuştu.

"YANLARINDAYIZ"

Başkan Davut Aydın, yağmur, kar, çamur demeden vatandaşın can ve mal emniyeti için görev yapan güvenlik güçlerine herkesin yardımcı olması ve anlayış göstermesi gerektiğini belirterek, her türlü ihtiyaçlarında belediyenin imkanları dahilinde polis ve jandarmanın yanında olmaya devam edeceklerini bildirdi.

Bu arada, sürpriz ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren güvenlik güçleri, Başkan Davut Aydın’a teşekkür ederek, “Belediye başkanımız sık sık böylesi sürprizler yapıyor. Bu da bizim görev aşkımızı artırıyor” dedi.